KREM BEJ

Mimarinin vazgeçilmez unsurları olan mermer, granit, traverten ve yarı değerli taşları sizlere sunuyoruz.

Krem Bej

TEKLİF İSTE WhatsApp Telegram

Yüzyıllarca bekleyen doğal güzellik: Krem Bej mermeri döşeme ve kaplama için uygun olup; beyaz mermer ve siyah mermer mozaik, söve, lavabo vb. gibi Erica Madencilik Koleksiyon ürünleriyle kombine edilebilir

En son teknolojik ekipmanlara sahip olan Erica Madencilik, malzeme sertliği ve kullanımı göz önüne alınarak şartlara uygun kalınlıkları ve ebatları önerir. Lütfen beğendiğiniz renklerle ilgili çalışılabilir ebatları bize danışın.

Krem Bej Mermer ocaklarının yaklaşık 2500 yıllık tarihi olduğu bilinmektedir. Afyonkarahisar'da zengin mermer yataklarının M.ö. 300 yıllarından bu yana bilinmesine ve Eski Antik çağlarda uzun süre kullanılmasına karşın uzun bir süre atıl olarak kaldığı düşünülmektedir. Ancak Afyon mermer ocakları Cumhuriyet döneminde 1945 yılında Ankarada Anıtkabir ve TBMM'nin inşaatlarında kullanılmak üzere yeniden işletilmeye başlanmıştır.

Erica Marble Madencilik ise 2019 yılından beri Afyon mermerlerini işleyerek tüm dünyaya ihracatını yapmaktadır. Gelişmiş İtalyan makine parkuru ile gerek cila kalitesi, gerekse ürün seleksiyonları ile kalitenin adresi olmaya devam etmektedir.

Erica Marble Madencilik doğal taş ürünlerinde, özellikle siyah mermerler, renkli ve beyaz mermerler, traverten çeşitleri ve oniks ürünlerinde lider bir firmadır. Mermer ocakları, italyan makine parkuruna sahip mermer fabrikaları ile mermer ve traverten gruplarında üretim yapmaktadır. Uluslararası mermer ve traverten ihracatında sektöründe Türkiye'nin lider firmalarından birisidir.

Standart Kalınlık Ölçüleri Krem Bej mermer standart plaka kalınlıkları 2cm ve 3cm'dir. Ancak Fabrikamız proje gereksinimlerine göre afyon beyazı 1cm, 1.2cm, 1.5cm, 2cm, 3cm gibi farklı kalınlıklarda ve farklı ebatlarda üretim yapabilir.
Metrik Ölçü Birimi 30x60 - 40x40 - 40x60 - 40x80 - 60x60 - 60x90 - 60x120 - 80x80 - 90x90 - 100x100 cm
Tipler Mermerler, Fayanslar,
Ürünler Krem Bej Mermer Çeşitleri
Renkler Krem, Bej,